Co z tą Komunią ?

Sesja komunijna - FotoAno

Obecnie mamy silny trend organizowania osobnego fotografa na sesję komunijną na przyjęciu. Dla fotografów trend bardzo przyjazny, tutaj nie ma się co czarować. Na co jednak warto zwrócić uwagę przy takiej sesji ? Co wyróżnia sesje komunijne?

Zacznijmy od tego, iż ta uroczystość dotyczy oczywiście wszystkich zaproszonych gości, ale w pierwszej kolejności jest to święto dziecka. To właśnie dziecko przeżywające swoją pierwszą Komunię Świętą jest kluczowym bohaterem na wszystkich zdjęciach. W takiej sesji więc mamy zdjęcia dziecięce i rodzinne. Jest to święto dziecka więc warto, aby zdjęcia oddawały ten klimat i jego przeżycia: radość z przyjęcia
I Komunii,  z prezentów, uśmiech na widok tortu, a czasem też i zabawę z rówieśnikami na pobliskim placu zabaw, czas relaksu i odprężenia po wielkich emocjach i stresie (tak osobiście myślę).

Zarówno dzieci, jak i rodzice, z nadmiaru emocji mogą nie pamiętać wszystkiego, co działo się w tym dniu. Zdjęcia, które są wielopokoleniową pamiątką, z pewnością przypomną o wielu uśmiechach, radościach, a przede wszystkim o tych, którzy byli wtedy obecni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *